Weekendowe imprezy wielkanocne

Wielkanoc coraz bliżej, więc także w naszym regionie będą odbywać się jarmarki oraz inne imprezy wielkanocne. Największa impreza już w tą sobotę, 17 marca br. Będą to powiatowe XXI Spotkania Tradycji Wielkanocnych Ziemi Kłodzkiej. Tym razem gospodarzem jest gmina Kłodzko, zaś impreza odbędzie się w hali sportowej przy szkole podstawowej w Krosnowicach.

XXI Spotkania Tradycji Wielkanocnych Ziemi Kłodzkiej

Już w następnym dniu – w niedzielę 18 marca – kolejne imprezy wielkanocne.

O 12.00 rozpocznie się Polsko-Czeski Jarmark Wielkanocny w Ścinawce Średniej. Motto tegorocznej imprezy to „Świąteczne cuda z sera”. Miejsce: hala sportowa przy szkole podstawowej w Ścinawce Średniej. Organizatorem wiodącym jest gmina Radków.

W tym samym dniu – 18 marca br. – o godzinie 13.30 rozpoczną się prezentacje stołów wielkanocnych w Stroniu Śląskim. Impreza pn. V Polsko-Czeskie Stoły Wielkanocne odbędzie się w Centrum Edukacji, Turystyki i Kultury. W programie ponadto liczne występy artystyczne.

Także w niedzielę 18 marca br. podobną imprezę organizuje gmina Nowa Ruda. 22 Wystawa Stołów Wielkanocnych rozpocznie się o godz. 15.00 w Sali Myśliwskiej w Woliborzu. Tutaj także będzie można coś kupić, degustować i obejrzeć występy artystyczne.

Szczegóły na plakatach.

ZAPRASZAMY!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.