Uzdrowiska Kłodzkie z nominacją do Dolnośląskiego Gryfa

Tylko 24 firmy i samorządy wybrane spośród 150 zgłoszeń znalazły się w finale 13. edycji Konkursu „Dolnośląski Gryf-Nagroda Gospodarcza”. Uzdrowiska Kłodzkie są nominowane do nagrody w kategorii Dolnośląski Produkt Roku.

Uzdrowiska Kłodzkie

Konkurs „Dolnośląski Gryf-Nagroda Gospodarcza” przeznaczony jest dla przedsiębiorstw i jednostek samorządu terytorialnego z Dolnego Śląska. Jego celem jest promowanie i nagradzanie najważniejszych osiągnięć gospodarczych w regionie. Organizowany jest przez Zachodnią Izbę Gospodarczą, Związek Pracodawców Polska Miedź oraz Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

Nominacja do jednego z najważniejszych i najbardziej prestiżowych wyróżnień biznesowo-gospodarczych na Dolnym Śląsku, jakim jest Dolnośląski Gryf, to dla nas szczególne wyróżnienie  – mówi Mirosław Stanisławski, prezes KGHM TFI, którego spółką portfelową są Uzdrowiska Kłodzkie. –To dowód na to, że nasze działania w kierunku utrzymania pozycji lidera polskich usługodawców w zakresie medycyny uzdrowiskowej, turystyki zdrowotnej, wellness i SPA oraz produkcji naturalnych wód mineralnych są docenianie przez klientów i dostrzegane w branży – dodaje.

Uzdrowiska Kłodzkie to nowocześnie wyposażona, przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych baza balneologiczna oraz hotelowa. To także specjalistyczne pracownie diagnostyczne, baseny rekreacyjno-rehabilitacyjne, gabinety odnowy biologicznej wellness i SPA. Siłą Uzdrowisk Kłodzkich jest jednak przede wszystkim wysoko wyspecjalizowana kadra medyczna. Zmodernizowane, bogate w nowoczesną aparaturę leczniczą zakłady przyrodolecznicze oferują kuracjuszom ponad 60 zabiegów opartych na naturalnych surowcach leczniczych, takich jak mineralna woda, świerk i borowina.

Uzdrowiska Kłodzkie

Uzdrowiska Kłodzkie SA – Grupa PGU to także największy w Polsce kompleks uzdrowiskowy, na który składają się trzy znane kurorty o wielowiekowej tradycji w zakresie medycyny uzdrowiskowej. Polanica-Zdrój, Duszniki-Zdrój i Kudowa-–Zdrój położone są w urokliwej krajobrazowo Kotlinie Kłodzkiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Narodowego Gór Stołowych. Uzdrowiska Kłodzkie są również producentem wód mineralnych: Staropolanka, Wielka Pieniawa oraz Kudowianka. Wody, oferowane przez kłodzkie zdroje, pochodzą z czterech różnych źródeł, dzięki czemu wyróżniają się smakiem i składem mineralnym. Są one także wykorzystywane do kąpieli leczniczych i w uzdrowiskowych basenach.

Uroczyste rozstrzygnięcie Konkursu „Dolnośląski Gryf-Nagroda Gospodarcza”, na którym poznamy tegorocznych laureatów, będzie miało miejsce podczas Wielkiej Gali Biznesu – wydarzenia, na którym co roku goszczą najważniejsze osobistości Wrocławia oraz Dolnego Śląska. Gala odbędzie się 17 października w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu.

[PR]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.