Skompletuj majówkowy niezbędnik

Uwielbiamy majówki. Z niecierpliwością wyczekujemy tych wolnych dni, które dają szansę na spędzenie czasu na świeżym powietrzu i cieszenie się promieniami słońca. Majówka to też oficjalny moment rozpoczęcia sezonu na spotkania w gronie bliskich i przyjaciół. Bez względu na to, gdzie i  jak zamierzamy spędzić ten czas, warto przygotować się do niego i zadbać o to, by wszystkie niezbędne rzeczy pojawiły się w naszym domu jeszcze przed majówką. Niektórzy już na samą myśl dostają gęsiej skórki – długie godziny spędzone w sklepach i kolejkach to prawdziwa zmora, szczególnie w tym okresie.

niezbędnik na majówkę

Jest jednak proste rozwiązanie – zakupy online w bdsklep.pl! Dzięki nim szybko i przyjemnie zamówisz niezbędne produkty, które zostaną dostarczone wprost pod Twoje drzwi. Zobaczmy jak wygląda majówkowy niezbędnik.

Piknik na świeżym powietrzu

Co tu ukrywać – grillowanie to nasz narodowy sport. Z lubością wrzucamy na ruszt ulubione mięsa i warzywa. Dla większości Polaków grill to jednak nie tylko jedzenie. Wg przeprowadzonych badań[1] dla 55% Polaków to przede wszystkim doskonała okazja do spędzenia czasu z rodziną i znajomymi. Warto zatem sprawić, aby móc ten czas wykorzystać jak najlepiej i zadbać o to, by wszystko mieć pod ręką.

Aby szybko i łatwo podać posiłki warto w trakcie naszego pikniku poza domem, niezastąpione będą pojemniki na żywność i poręczne naczynia –lubiane i co ważne ekologiczne talerzyki papierowe, kubeczki czy sztućce. Szczelnie zamykane, próżniowe pojemniki różnej wielkości pozwolą na przewiezienie różnych potraw w nienaruszonym stanie.

Aby łatwo zachować niezbędną higienę, warto zaopatrzyć się w kilka absolutnie niezbędnych kosmetyków podróżnych. Żel antybakteryjny czy chusteczki odświeżające pozwolą na „umycie” dłoni, kiedy nie będziemy akurat mieli dostępu do wody bieżącej. Równie ciekawym kosmetykiem, szczególnie dla Pań dbających o prawidłowe nawilżenie cery, jest woda termalna w spray’u. Nie zapomnijmy także o odpowiednich środkach ochrony przez insektami.

Nie chcesz rezygnować z ulubionych napojów? Żaden problem!  Yerbomos to niezwykłe połączenie materka, bombilli, termosu i bidonu. Dzięki niemu aż przez 5h możemy cieszyć się yerbą o stałej temperaturze.

Wszystkie te produkty oraz wiele więcej można znaleźć i łatwo zamówić na bdsklep.pl. Zamówione produkty zostaną dostarczone na wskazany adres w przeciągu max 48h na terenie Polski (zależnie od wybranej formy przesyłki) i od 2 do 5 dni poza granicami kraju.

www.bdsklep.pl

Pojemniki i naczynia (jednorazowe)

 • http://www.bdsklep.pl/dafi-vacuum-set-3-seledynowy-pojemniki-prozniowe-4-elementy,id-38151
 • http://www.bdsklep.pl/sarantis-130x200mm-100szt-tacki-papierowe,id-43579
 • http://www.bdsklep.pl/sarantis-100szt-kubki-jednorazowe-biale-200ml,id-43631
 • http://www.bdsklep.pl/sarantis-50szt-kubki-do-piwa-500ml,id-43633
 • http://www.bdsklep.pl/sarantis-50szt-widelce-transparentne,id-43582
 • http://www.bdsklep.pl/sarantis-500szt-slomki-do-napojow,id-43611

Kosmetyki na drogę

 • http://www.bdsklep.pl/evian-300ml-brumisateur-woda-termalna-w-sprayu,id-352039
 • http://www.bdsklep.pl/cleanic-15szt-ice-cooling-chusteczki-odswiezajace,id-33386
 • http://www.bdsklep.pl/carex-50ml-sensitive-antybakteryjny-zel-do-mycia-do-rak,id-5818

Bidony

 • http://www.bdsklep.pl/yerbomos-500ml-3w1-termos-do-yerba-mate,id-359749

Na komary

 • http://www.bdsklep.pl/bros-90ml-spray-na-komary-i-kleszcze,id-221016
 • http://www.bdsklep.pl/ziaja-100ml-antybzz-plyn-przeciw-insektom,id-55030

[1] Badania „Polacy przy grillu” IQS na zlecenie Coca-Cola, kwiecień 2015

[PR]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.