Reklama

Zapraszamy do reklamy na portalu InfoKłodzko

Jesteśmy prywatną i w pełni niezależną gazetą internetową piszącą o Kłodzku i regionie. Nie żerujemy na sensacji; skupiamy się raczej na analizie bieżących ważnych wydarzeń.

* Artykuł sponsorowany – czas emisji do ustalenia (rok lub na stałe). Koszt: 50 zł brutto (max 2 linki), 40 zł brutto (1 link), 30 zł brutto (bez linków). Treść artykułu musi spełniać ogólnie przyjęte normy. Wydawca ma prawo odmówić publikacji artykułu rażąco odbiegającego od tematyki portalu. Szczegóły techniczne: maksymalna objętość tekstu 2 strony A4 (minimum 2500 znaków); możliwość zamieszczenia logo, grafik i zdjęć (max 5) w treści artykułu.

* Reklama – baner ofertowy lub kierujący do serwisu zleceniodawcy; może być umieszczony w panelu bocznym naszej witryny.

Nasz aktualny szablon strony umożliwia emisję reklam w następujących formatach:

Panel prawy (wymiary w pikselach: poziom x pion):
300×250 px – cena 5 zł/dzień
300×600 px – cena 10 zł/dzień
Podane ceny są cenami BRUTTO. Zlecenia przyjmujemy na minimum 10 dni emisji.

  • Rabaty:
  • Zlecenie emisji na 1 miesiąc – rabat 10%
  • Zlecenie emisji na 2 miesiące – rabat 20%
  • Zlecenie emisji na 3 miesiące – rabat 30%

Płatne reklamy banerowe emitowane są na stronie głównej i wszystkich podstronach na najwyższej pozycji w panelu bocznym. Ze względu na efektywność, preferujemy jednak publikację artykułów sponsorowanych.

* Redakcja portalu InfoKłodzko przyjmuje do realizacji gotowe projekty. Do emisji przyjmujemy reklamy w wersji statycznej (ewentualnie z drobną animacją, nie zakłócającą odbioru). Emitujemy wyłącznie reklamy zgodne z tematyką serwisu. Na życzenie możemy napisać tekst sponsorowany (+ zdjęcia) – (koszt dodatkowy 100 zł brutto).

* Portal InfoKłodzko prowadzony jest przez Wydawnictwo Markowa Turystyka, które nie jest płatnikiem podatku VAT (wystawiamy faktury na kwotę brutto).

* Wydawca portalu zastrzega sobie prawo zmiany wyglądu serwisu w dowolnym czasie.
* Warunki płatności uzgadniamy drogą elektroniczną. Faktury dostarczamy osobiście lub wysyłamy listem poleconym.

Zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

Kontakt: redakcja[at]infoklodzko.pl lub markowaturystyka[at]wp.pl