Policjanci w zamrażarce znaleźli narkotyki

Policjanci z Kłodzka  zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Podczas przeszukania mieszkania, funkcjonariusze ujawnili amfetaminę znajdująca się w zamrażarce i sejfie. Policjanci narkotyki zabezpieczyli, a 41-latek trafił do policyjnej celi. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Zdjęcie ilustracyjne

Policjanci wydziału kryminalnego z kłodzkiej komendy powiatowej, w wyniku przeprowadzonej realizacji, ustalili i zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o posiadanie i sprzedaż narkotyków. Z ich operacyjnych informacji wynikało, że 41-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego posiada narkotyki. Podczas przeszukania jego mieszkania funkcjonariusze ujawnili w szafie woreczki z marihuaną oraz wagę elektroniczną. Podczas dalszych czynności policjanci w zamrażarce znaleźli woreczek z amfetaminą, a w sejfie znajdującym się w kuchni   znaleźli i zabezpieczyli ponad 27 tys. zł oraz  woreczki, w których znajdowała się amfetamina. Z zabezpieczonej ilości wszystkich środków można było przygotować ponad 150 porcji narkotyków. 41-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego został zatrzymany i przewieziony do komendy.

W wyniku prowadzonego postępowania okazało się, że zatrzymany zajmował się sprzedażą narkotyków. Podejrzany usłyszał zarzut posiadania narkotyków oraz zarzut udzielania narkotyków od lutego do października br.

Obecnie policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności całej sprawy, w tym skąd zatrzymany miał środki odurzające i na jaką skalę zajmował się ich rozprowadzaniem. Na wniosek prokuratury, sąd zastosował już wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na 3 miesiące.

 

nadkom. Krzysztof Zaporowski

Źródło: KPP w Kłodzku

podinsp. Wioletta Martuszewska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.