Nowa trasa FlixBusa z Gdyni do Kudowy-Zdroju

FlixBus uruchamia kolejną linię, tym razem 1382 na trasie Gdynia – Kudowa-Zdrój z przystankami m.in. w Dusznikach-Zdroju, Polanicy-Zdroju czy Kłodzku. Nowe połączenia dostępne są już w sprzedaży ze specjalną pulą biletów za 0,99 zł.

FlixBus Kłodzko

Linia 1382 na trasie Kudowa-Zdrój – Gdynia rusza 6 czerwca, a tym samym do grona partnerów FlixBusa dołącza Firma „PRZEMYSŁAW” Grażyna Czarnecka. Na nowe połączenia FlixBus przygotował również specjalną pulę biletów za 0,99 zł na podróże w następujących terminach:

  • Kudowa-Zdrój – Gdynia (1382): na przejazdy między 6 a 19 czerwca.

Trasa uruchomionej linii prezentuje się następująco:

1382 Kudowa-Zdrój – Gdynia (czas przejazdu: 11:05h, partner: „PRZEMYSŁAW” Grażyna Czarnecka)

Kudowa-Zdrój – Duszniki-Zdrój – Polanica-Zdrój – Kłodzko – Wrocław – Poznań – Toruń – Gdańsk –  Sopot – Gdynia

Wakacyjny kalendarz rezerwacyjny

FlixBus niedawno otworzył również kalendarz rezerwacyjny dla większości z 60 linii na terminy wakacyjne, dzięki czemu już teraz można zaplanować majówkowe i letnie podróże. Kalendarz rezerwacji na stronie internetowej i w aplikacji FlixBusa został rozszerzony o daty po 10 kwietnia 2019.

Do systemu rezerwacyjnego wróciły również dwie linie sezonowe kursujące na trasach Warszawa – Karpacz oraz Warszawa – Krynica-Morska. Do Karpacza podróżować można już od 26 kwietnia, a do Krynicy-Morskiej od 21 czerwca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.