Market Dino w Krosnowicach już otwarty

Market Dino w Krosnowicach otwarty! W czwartek 10 sierpnia br. o godz. 9.00, bez szumnych zapowiedzi, rozpoczął działalność handlową market Dino w Krosnowicach. Prace budowlane trwały od końca lutego do czerwca br. Market Dino w Krosnowicach ulokowany został przy drodze prowadzącej z Kłodzka do Gorzanowa, tuż za skrzyżowaniem z drogą do Starkowa.

Dino Krosnowice

Budowa hali sklepowej oraz parkingu zostały zakończone mniej więcej w połowie czerwca. Otwarcie sklepu opóźniło się jednak o prawie dwa miesiące. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, mimo zmasowanej akcji reklamowej (m.in. Internet i tablice ogłoszeniowe w okolicy), brakowało osób chętnych do pracy w tym sklepie. Wśród personelu krosnowickiego marketu zauważyliśmy znajome osoby z Dino w Kłodzku i Lądku-Zdroju. Z brakiem kadry borykają się chyba wszystkie duże sklepy w regionie. Wiadomo wszak, że praca w marketach jest niewdzięczna i słabo płatna.

Dino Krosnowice

Zapowiadane niespodzianki w pierwszym dniu otwarcia to pączek, lizak i darmowa reklamówka na pierwsze zakupy w nowym sklepie. Asortyment i promocje jak w każdym innym sklepie tej sieci w Polsce.

Dino Krosnowice

Market Dino w Krosnowicach czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 7.00-22.00; w niedziele od 8.00 do 21.00.

Dino Krosnowice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.