Kłodzko na trasie Flixbusa

Od wtorku 6 listopada br. międzynarodowy przewoźnik Flixbus uruchomił nową linię autobusową z Warszawy do Pragi przez Wrocław i Kłodzko. Aktualnie autobusem Flixbus można z Kłodzka pojechać do takich miast jak: Praga, Wrocław, Warszawa, Łódź, Hradec Kralove, Nachod, Polanica-Zdrój, Duszniki-Zdrój i Kudowa-Zdrój. Ceny biletów już od 15 zł.

Flixbus Kłodzko

6 listopada ruszyła nowa linia FlixBusa relacji Warszawa-Praga z przystankiem w Kłodzku. Trasa 1301: Warszawa – Łódź – Wrocław – Kłodzko – Polanica-Zdrój – Duszniki-Zdrój – Kudowa-Zdrój – Náchod – Hradec Králové – Praga. Autobus kursuje 7 dni w tygodniu. Z Kłodzka w kierunku Pragi autobus odjeżdża o godz. 14:15. Z Kłodzka do Warszawy natomiast, autobus rusza o godz. 16:45. Przystanek w Kłodzku znajduje się na Dworcu Autobusowym (plac Jedności 1). Nowe połączenie umożliwia bezpośredni dojazd z Wrocławia do miejscowości uzdrowiskowych takich jak Polanica-Zdrój, Duszniki-Zdrój i Kudowa-Zdrój. We Wrocławiu znajdują się dwa przystanki FlixBusa: na Dworcu Wrocław (ul. Sucha 1) oraz na Placu Grunwaldzkim. Bilet można kupić przez Internet lub w 13 punktach sprzedaży, m.in. w TravelPunkt w Hali Strzegomskiej, w kasach Polbus-PKS przy ul. Suchej 1 oraz w punkcie Beta Travel & Airlines Services na Porcie Lotniczym Wrocław.

Autobusy Flixbus wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne. Bilety można kupować za sporym wyprzedzeniem – według zasady, że im wcześniej rezerwujesz, tym więcej oszczędzasz. Dzięki dynamicznym cenom, bilet można kupić nawet 70% taniej!

Sprawdziliśmy ceny w systemie rezerwacyjnym Flixbus:

Flixbus KłodzkoFlixbus KłodzkoFlixbus KłodzkoFlixbus KłodzkoFlixbus KłodzkoFlixbus KłodzkoFlixbus KłodzkoFlixbus KłodzkoFlixbus KłodzkoFlixbus KłodzkoFlixbus KłodzkoFlixbus KłodzkoFlixbus KłodzkoFlixbus KłodzkoFlixbus Kłodzko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.