Jak uzyskać kartę kredytową od ręki?

Z roku na rok coraz większa liczba płatności dokonywana jest nie za pomocą gotówki, a kart debetowych bądź kredytowych. Karta kredytowa od ręki wydawana jest przez instytucje pozabankowe, które często udzielają również szybkich pożyczek online. W jaki sposób można pozyskać finansowanie, a tym samym kartę kredytową od ręki?

karta-kredytowa

Uproszczona procedura wnioskowania

Osoby zainteresowane produktem, jakim jest karta kredytowa od ręki, powinny przede wszystkim wypełnić wniosek, który dostępny jest na stronie internetowej konkretnej instytucji. Warto zwrócić uwagę na to, że karta kredytowa oferowana jest również przez banki, jednak procedura wnioskowania o nią jest stosunkowo zawiła. Inaczej jest w przypadku kart kredytowych od ręki, które można otrzymać dosłownie w kilka chwil. Po wypełnieniu wniosku należy przejść procedurę weryfikacyjną, która polega na wykonaniu przelewu ze swojej bankowości internetowej. Przelew opiewa na symboliczną kwotę, bowiem jego jedynym celem jest potwierdzenie tożsamości wnioskującego.

Karta kredytowa od ręki – na czym polega mechanizm jej działania?

Kartą kredytową można płacić w niemal każdym punkcie handlowym bądź usługowym. Płatności dokonuje się w dokładnie taki sam sposób, jak klasyczną kartą debetową. Różnica polega na tym, że o ile w przypadku karty debetowej korzystamy z własnych środków pieniężnych, które dostępne są na naszym koncie bankowym, o tyle w przypadku kart kredytowych wykorzystujemy przyznany nam przez instytucję finansującą limit kredytowy. Wysokość limitu jest różna, w zależności od tego, o jaką dokładnie kwotę wnioskowaliśmy oraz jaka finalnie została nam przyznana. Co ważne, limit można wykorzystać w określonym czasie, na przykład w ciągu miesiąca. Następnie należy go spłacić, aby ponownie móc korzystać z karty kredytowej. Limit ma więc charakter odnawialny, w przeciwieństwie do pożyczek do tradycyjnych kredytów, które udzielane są jednorazowo.

Karta kredytowa – dlaczego warto?

Pozostaje pytanie, dlatego właściwie warto zdecydować się na kartę kredytową? Otóż karta kredytowa od ręki to szybki sposób na pozyskanie dodatkowej gotówki – pieniądze możemy przeznaczyć na dowolny cel, a właściwie cele. Co więcej, limit odnawialny możemy wykorzystywać wielokrotnie, co jest doskonałym rozwiązaniem dla osób borykających się stosunkowo często z drobnymi problemami finansowymi, na przykład na koniec miesiąca. Uproszczona procedura wnioskowania o kartę kredytową od ręki sprawia, że pieniądze możemy pozyskać w krótkim czasie, bez zbędnych formalności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.