EZVIZ nakręca Paszków Rally

To już szósta odsłona Paszków Rally. Rajd po raz kolejny będzie napędzać YAMAHA, a po raz pierwszy będzie nakręcany przez producenta kamer – markę EZVIZ. Paszków Rally pozostaje jedynym jak dotąd rajdem transgranicznym organizowanym przez On Tour Poland.

Paszków Rally

Organizatorzy zapraszają do odwiedzenia Kotliny Kłodzkiej i pogranicza Czesko-Polskiego. Uczestnicy do wyboru będą mieli aż dwie trasy! Pierwsza z nich – ROAD, zorganizowana została dla miłośników śmigania po gładkich asfaltach z dużą ilością krętych górskich dróg i serpentyn. Druga – ADVENTURE dedykowana jest turystycznym motocyklom enduro i prowadzić będzie przez szutrowe, kamieniste i górskie drogi Kotliny Kłodzkiej.

Uczestników czeka cały weekend dobrej zabawy, gdyż impreza rozpoczyna się w piątek. Już na jej wstępie, na zamkniętym torze będzie można sprawdzić swoją formę i zręczność. Podczas wydarzenia zawodnicy mają szansę wykazać się umiejętnością jazdy technicznej i w bezpieczny sposób rywalizować z kolegami. Sobota to z kolei dzień zmagań z turystyczną trasą rajdu. Na drodze oprócz pięknych  widoków czekają punkty kontrolne z ciekawymi zadaniami sprawnościowymi.

Całości dopełniają wieczorne spotkania przy ognisku z muzyką w tle. Podczas finałowej biesiady zawodnicy zostaną uhonorowani pucharami i nagrodami, osobno w rywalizacji rajdu oraz osobno w wielkim finale połączonych eliminacji!

Pozytywnie nakręceni

Emocje i ekstremalne momenty warto zachować na dłużej. Jest to możliwe m.in. dzięki kamerom sportowym, które bez problemu nadążą za popisami uczestników. Właśnie dlatego imprezę wspiera dostawca kamer związanych z nadzorem wideo – marka EZVIZ.

Oprócz sprzętów typu smart home dodatkowo marka stworzyła linię kamer sportowych, które sprawdzają się idealnie podczas ekstremalnych chwil, które z pewnością będą miały miejsce podczas Paszków Rally.

Całą imprezę wspierać będą także: Modeka, City Nomad, Ścigacz.pl, Świat Motocykli, Leatherman, Time Moto, Militaria.pl, Yamalube, EZVIZ, YAMAHA.

Do zobaczenia między 31.08 – 02.09.2018 r. w Kotlinie Kłodzkiej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.