Bajkowa kraina pszczółki Mai

Pierwszy tematyczny park rozrywki w Polsce „Majaland” w miejscowości Kownaty koło Torzymia w województwie lubuskim już działa – otwarcie odbyło się w ostatni weekend września 2018 r. Park oferuje całoroczną rozrywkę dla rodzin z dziećmi, a także grup w tym szkół i przedszkoli.

Majaland Kownaty

Majaland Kownaty jest pierwszym wewnętrznym parkiem rozrywki w Polsce, stworzonym przez belgijskie Studio 100 i inspirowanym ich postaciami takimi jak Pszczółka Maja, Vicki Wiking czy Heidi dziewczynka ze szwajcarskich Alp. Studio 100 jest producentem seriali dla dzieci oraz prowadzi kilka podobnych parków rozrywki w Europie Zachodniej. Łączna liczba odwiedzających parki szacowana jest na 3 miliony klientów rocznie. Majaland oferuje 25 atrakcji, usytuowanych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, w wyjątkowo magicznym otoczeniu. Poza wieloma atrakcjami, dzieci mogą cieszyć się codziennymi przedstawieniami oraz spotykać z ulubionymi postaciami z bajek. Spędź idealny dzień z dzieckiem w Majaland Kownaty!

Cena biletu wstępu zależy od wzrostu dziecka. Osoby niższe niż 85 cm wchodzą za darmo. Dzieci o wzroście między 85 cm a 1 metr płacą 39,90 zł, natomiast osoby mające ponad 1 metr wzrostu zapłacą za bilet 69,90 zł. Za darmo mogą wejść także dzieci poniżej 11 roku życia, w dniu swoich urodzin. Seniorzy 70+ płacą 39,90 zł, zaś osoby niepełnosprawne 52,50 zł. Parking jest płatny 5 zł. Taniej można kupić bilet popołudniowy, ważny w ostatnich trzech godzinach otwarcia parku – za 52,50 zł.

Poznaj Park Majaland Kownaty za DARMO przez cały październik 2018!

Po okazaniu przy kasie dokumentu potwierdzającego, że jesteś nauczycielem, otrzymujesz bezpłatny bilet wstępu! Ponadto osoby towarzyszące płacą tylko 49,90 zł za osobę (zamiast 69,90 zł). Dzieci od 85 cm do 1 m płacą 39,90 zł. Dzieci poniżej 85 cm wchodzą bezpłatnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.