Bądź zawsze na bieżąco!

Oferta imprez kulturalno-rozrywkowych, jakie odbywają się w Polsce, jest na tyle bogata i zróżnicowana, że łatwo przeoczyć ciekawe wydarzenie. Może to okazać się szczególnie bolesne, jeśli przegapimy sprzedaż biletów na koncert ulubionego artysty.

kalendarz-imprez

Aby być na bieżąco, wcale nie trzeba przeglądać setek stron internetowych czy też namiętnie śledzić portali społecznościowych. Wystarczy skorzystać z kalendarza imprez przygotowanego przez portal https://ticketclub.pl/, a ukaże nam się lista najważniejszych wydarzeń kulturalno-rozrywkowych i sportowych odbywających się w danym miesiącu. Z łatwością możemy ją doprecyzować, wpisując w okienko wyszukiwania nazwę zespołu, pseudonim artysty czy też ulubione miejsce.

Klub Stodoła, krakowskie Studio, Hala Orbita, a może Torwar? Wszystkie te lokalizacje stoją przed nami otworem. Za pośrednictwem serwisu można bowiem nie tylko sprawdzić kalendarium imprez, ale również bez najmniejszych problemów kupić bilet na koncert największych gwiazd polskiej i światowej estrady. Dostępne są również wejściówki na wydarzenia sportowe, w tym pasjonujące walki K1 czy MMA.

Nigdy więcej rozczarowań!

Co więcej, jeżeli nie chcemy przegapić koncertu swojej ulubionej kapeli lub innego wydarzenia artystycznego, wystarczy zaznaczyć opcję „dodaj do Ticket Alert”, a serwis TicketClub poinformuje nas o możliwości zakupu biletu na imprezę, jak tylko wejściówki pojawią się w sprzedaży. To prosty sposób, by uniknąć rozczarowań.

Portal pozwala także na kupno biletu bez rejestracji, dzięki czemu możemy jeszcze szybciej zamówić wejściówkę, unikając zbędnych formalności. Sam proces rezerwacji i opłacania zamówienia jest na tyle prosty i intuicyjny, że wystarczy parę kliknięć, abyśmy mogli chwycić bilet w dłoń, i to dosłownie. Serwis umożliwia bowiem wydruk biletu na własną rękę.

Dla zagorzałych fanów danego wydarzenia zwykła wejściówka to za mało! Z myślą o nich serwis przygotował bilety kolekcjonerskie. Na tle klasycznych rozwiązań wyróżniają się one nie tylko lepszą jakością papieru, mają bowiem także o wiele ciekawszą szatę graficzną. Atrakcyjność wizualna sprawia, że stanowią one doskonałą pamiątkę, którą możemy przechowywać przez lata, a ta nie straci swej świetności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.