Auto Rodeo w Kłodzku!

Już w najbliższą niedzielę 7 października br. niezwykłe wydarzenie – Auto Rodeo Stunts Kłodzko. Największe i najlepsze show kaskaderskie w Polsce! Kaskaderzy z grupy Flott Cascaders Team wystąpią na stadionie w Kłodzku. Z tej okazji, od organizatorów dla Was konkurs, w którym do wygrania są dwa bilety wstępu na imprezę. Szczegóły na naszym profilu na Facebooku…

Flott Cascaders Team zaprasza na niezwykłe widowisko kaskaderskie, które już wkrótce zawita do Kłodzka. Flott Cascaders Team to zespół, który ma 15 lat doświadczeń scenicznych na stadionach całej Europy. Grupa została założona przez byłych zawodników sportów motorowych (motocross, wyścigi samochodowe, wyścigi torowe), posiadaczy rekordów świata w skokach odległościowych motocyklami i samochodami, zapisanych w księdze Guinessa. Flott Cascaders Team pod wodzą Alfreda Smida brał udział w produkcji trzeciej części kultowego już filmu „Taxi” oraz przygotowywał sceny mobilne agenta 007, czyli Jamesa Bonda w filmach „Casino Royale” oraz „Quantum of Solace”. Grupa wielokrotnie już odwiedzała Polskę, począwszy od 1993 roku.

Półtoragodzinne show pod hasłem „Stunt Show Speedway” to połączenie American Speedway, freestylu motocrossowego oraz na quadach, driftu i autocrossu.

Organizatorzy zapraszają:

Prezentując nasze widowisko pragniemy, aby nasz widz wracając do domu był maksymalnie zadowolony, dlatego tak ważna jest choreografia, muzyka i efekty świetlne i pirotechniczne. Ogień i dym to specjalny dział naszego show. Wszystko uzupełnia ogromny ryk silników, eksplozje i perfekcyjna praca naszych kierowców, ekipy technicznej – po prostu całego zespołu.

Bilety w cenie 40 zł dorośli, 30 zł młodzież do lat 18, studenci i emeryci oraz 20 zł dzieci do 12 roku życia do nabycia w kasie przy wejściu. Kasa czynna od godz. 15.00 w dniu 07.10.2018r

Kłodzko

Stadion Miejski

Niedziela 07.10.2018r

Godzina 16:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.